+48 696 068 210 ul. Kleszczowa 18, Warszawa

Język hiszpański

WARTO UCZYĆ SIĘ HISZPAŃSKIGO

Hiszpański jest wymieniany wśród najłatwiejszych języków świata i posługuję się nim ok. 500 milionów ludzi na całym świecie. Mówią w tym języku nie tylko mieszkańcy Hiszpanii ale również mieszkańcy Ameryki Południowej czy południowej części Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu znajomość tego języka (tak jak i angielskiego) daje możliwość swobodnej komunikacji w większości krajów na świecie. Hiszpański jest bardzo dźwięcznym językiem, dlatego przyjemnie i łatwo się go przyswaja przede wszystkim dlatego, że wymowa jest bardzo prosta. Dlatego nawet jeśli nie uczycie się hiszpańskiego i nie spotkaliście się z nim wcześniej, bez problemu odgadniecie znaczenie wielu słów. Jest doskonałym wstępem do nauki kolejnych języków np. włoskiego, istnieje bowiem wiele analogii z hiszpańskim. 


Znajomość języka hiszpańskiego wyróżni Cię na rynku pracy, jak również umożliwi obcowanie z hiszpańską kulturą pełną pasji, filmów, czy muzyki.

Techniki nauczania

  • poprzez gry i zabawę zarówno w grupach jak i w parach
  • śpiewając po hiszpańsku i tańcząc hiszpańskie tańce
  • zwracamy szczególną uwagę na poprawność w wymowie
  • uwzględniamy wszystkie cztery umiejętności językowe: mówienie, czytanie, słuchanie i pisanie
  • wesołe i lekkie techniki nauki motywują uczniów do dalszej efektywnej pracy w poznawaniu języka hiszpańskiego i czerpania z niego jak najwięcej przyjemności.

Uczniowie stopniowo przygotowują się do późniejszych egzaminów tj. egzaminu gimnazjalnego, matury czy egzaminu kwalifikacyjnego na studia zagraniczne.

Cennik

Język hiszpański

Przedszkolaki
(od 3 lat)

Uczniowie szkoły podstawowej

Dorośli

Kurs konwersacyjny
z Native Speakerem

Ilość osób 4-11 osób
Ilość godzin 30 × 30 min.
(2 razy w tygodniu)
30 × 60 min.
(2 razy w tygodniu)
30 × 60 min.
(2 razy w tygodniu)
15 × 60 min.
(1 raz w tygodniu)
Cena 790 PLN 1300 PLN 1300 PLN 1100 PLN