+48 696 068 210 ul. Kleszczowa 18, Warszawa

Angielski dla dzieci

Cambridge English

Kursy już od pierwszych zajęć prowadzone są w języku obcym. Aktywności w parach i w grupach stymulują i nie pozwalają na nudę, zwiększając interakcję. Korzystamy też z pomocy multimedialnych, gier komputerowych, filmów oraz animacji ukierunkowanych na naukę języka. 

Nauka to nie tylko podręcznik, ale także materiały dodatkowe takie jak obrazki, literki, słówka, gry planszowe, kalambury, które utrwalają i pomagają zapamiętywać słownictwo oraz stymulują do tworzenia wypowiedzi ustnych. W czasie kursu przeprowadzane są regularne testy i powtórki. Na koniec kursu dzieci przystępują do egzaminu YLE Cambridge w sesji zamkniętej w naszej placówce bądź w siedzibie British Council. Egzaminy podzielone są na 3 poziomy zaawansowania: Starters, Movers i Flyers.

Więcej informacji o egzaminach YLE znajduje się tutaj.


Wyniki Egzaminu dają dziecku, rodzicom jak i nauczycielom jasny obraz ścieżki edukacyjnej i osiąganych postępów. Przygotowują też do egzaminów Cambridge English na wyższych poziomach, np. FCE CAE i uzupełniają program nauczania w szkołach.

Korzyści z napisania testu

Każde dziecko, które przystąpiło do egzaminu Cambridge English: Young Learners dostaje certyfikat Cambridge English. To wielkie osiągnięcie, a także wiarygodne potwierdzenie indywidualnych umiejętności językowych.

Nasze osiągnięcia

Wszystkie nasze dzieci, które zdawały egzamin Cambridge, zdały z wysokimi notami w przedziale od 80 do 100%! Egzaminy były przeprowadzane w British Council w Warszawie. Poniżej przykładowe wyniki egzaminów dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 94 przy ul. Cietrzewia 22a w Warszawie:

Egzamin Starterts:
Lena, klasa 1 – 100%
Karol, klasa 3 – 93%
Piotr, klasa 3 – 100%
Egzamin Flyers:
Julia, klasa 3 – 95%
Staś, klasa 6 – 80%
Egzamin Movers:
Lena, klasa 2 – 93%


Cennik

Język angielski dla dzieci Przedszkolaki
(od 3 lat)
Uczniowie szkoły podstawowej Zajęcia z Native Speakerem Kurs konwersacyjny
z Native Speakerem
Ilość osób

4-11 osób

indywidualnie 4-11 osób
Ilość godzin 30 × 30 min.
(2 razy w tygodniu)
30 × 60 min. 45 min.  15 × 60 min.
(1 raz w tygodniu)
Cena

790.00PLN

 

1350 PLN (polski lektor)

99PLN 1350 PLN

 kursy Starters, Movers, Flyers cena podstawowa 1300.00 PLN za 1 semestr/ każdy poziom wymaga minimum dwóch semestrów nauki