+48 696 068 210 ul. Kleszczowa 18, Warszawa

Cambridge English - Advanced

Ponad 6000 instytucji edukacyjnych, firm i instytucji państwowych na całym świecie uznaje Cambridge English: Advanced (C1) za potwierdzenie wysoce zaawansowanego poziomu znajomości języka.

Przygotowanie do egzaminu Cambridge English: Advanced (C1) pomaga rozwinąć umiejętności pozwalające czerpać maksymalne korzyści z nauki, pracy oraz życia w krajach anglojęzycznych.

Jest egzaminem na kolejnym poziomie, po Cambridge English: First (B2) i przed Cambridge English: Proficiency (C2).

Dlaczego warto zdać egzamin Cambridge English: Advanced (C1)?

Korzyści dla uczniów, uniwersytetów i szkół

 • Poziom języka angielskiego odpowiadający wysokim wymogom środowisk studiów i pracy.
  Egzamin Cambridge English: Advanced (CAE) potwierdza, że student posiada kompetencje językowe niezbędne do prowadzenia skomplikowanych badań, efektywnego komunikowania się na poziomie zawodowym, jak również umiejętność wyróżnienia się.
 • Globalna dostępność.
  Aktualnie dostępnych jest 37 dat egzaminów w około 2800 centrów egzaminacyjnych w 130 krajach na świecie. Znajdź centrum egzaminacyjne.
 • Wysoka jakość oceny umiejętności językowych
  Egzaminy oferowane przez wydział Uniwersytetu Cambridge.
 • Wszechstronne wsparcie dla uczniów i nauczycieli.
  Uczniowie posiadają dostęp do bezpłatnych testów, a nauczyciele mogą otrzymać bezpłatne plany lekcji, zestawy zadań, gry i ćwiczenia w klasie.
 • Praktyczna znajomość języka angielskiego.
  Egzamin Cambridge English: Advanced (CAE) potwierdza poziom znajomości języka angielskiego wymagany przez instytucje edukacyjne i pracodawców, niezbędny do osiągnięcia wysokich wyników w nauce i pracy.